Sejfy ścienne

Oprócz tradycyjnych wolnostojących urządzeń oferujemy naszym Klientom również sejfy ścienne, które montuje się w ścianach. Montaż odbywa się poprzez stałe wmurowanie w płaszczyźnie ściany. Dzięki temu zyskujemy najwyższą gwarancje nie wydobycia sejfu czyli znikomą możliwość kradzieży całego urządzenia. Montaże zwykle przeprowadzane są przez wykwalifikowane firmy trudniące się właśnie takim rzemiosłem.

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy dwa główne modele, które cieszą się największym powodzeniem. Jest to odpowiednio Koliber KSN, który jest certyfikowany podstawową klasą S1 oraz model AW-1, który otrzymał certyfikat w klasie wyższej – I (pierwszej).

Zarówno jeden jak i drugi model jest odpowiedni do przechowywania gotówki, cennej biżuterii czy też drogich zegarków a także można z powodzeniem odłożyć do sejfu broń krótką oraz amunicję. Również obydwie propozycje mają możliwość instalacji atestowanych zamków kluczowych, szyfrowych oraz elektronicznych na pin.


sejfy ścienne

Przed rozpoczęciem użytkowania:

sejfy z zamkami szyfrowymi

Jeżeli urządzenie jest wyposażone w zamek elektroniczny lub szyfrowy należy zawsze pamiętać o zmianie szyfru fabrycznego na indywidualny, własny, nikomu postronnemu nieznany. Czynność zmiany szyfru lub pinu należy wykonać przed rozpoczęciem użytkowania gdyż pozostawienie fabrycznego kodu naraża nas na niebezpieczeństwo kradzieży zdeponowanych rzeczy.

Zmiana kodu musi ZAWSZE być wykonywana przy otwartych drzwiach sejfu ponieważ w przypadku niepowodzenia można narazić się konieczność wezwania serwisu do awaryjnego – serwisowego otwarcia.

Kiedy nasz model sejfu jest wyposażony w klamkę lub pokrętło, które służy do poruszania ryglami otwarcie oraz zamknięcie należy wykonywać wyłącznie trzymając właśnie za tę klamkę lub pokrętło. Nigdy nie należy dokonywać otwarcia ciągnąć za klucz lub gałkę zamka szyfrowego ponieważ może to skutkować utratą gwaranacji.

Przed zamknięciem drzwi sejfu KONIECZNIE sprawdź czy rygle są całkowicie schowane wewnątrz obudowy. Wysunięcie rygli podczas zamykania drzwi sejfu może spowodować uszkodzenie powłoki lakierniczej w miejscu uderzenia rygli o krawędź otworu drzwiowego. Schowaj rygle korzystając z klamki uchwytowej. Wszelkie próby bezpośredniego nacisku na rygle mogą spowodować blokadę mechanizmu. Tego typu uszkodzenia nie będą naprawiane w ramach gwarancji.

Transport i eksploatacja

wysyłkowa sprzedaż sejfów

Wszystkie sejfy ścienne w naszej firmie dostarczamy bezpłatnie do naszych Klientów – zawsze pod wskazany adres. oraz w umówionym, dogodnym terminie. Od momentu dostarczenia urządzenia stają się własnością nabywcy więc dobrze nauczyć się jak postępować ze swoim nowym nabytkiem.

Użytkowanie powinno odbywać się w pomieszczeniach zabezpieczonych przed działaniem czynników atmosferycznych. Również z dala od substancji powodujących korozję na metalach. Otwierając i zamykając sejf należy zwrócić uwagę na ruchome elementy, takie jak szuflada czy drzwi. Błędna eksploatacja może doprowadzić do niewielkich urazów ciała np.: palców, jeżeli pozostaną między skrytką a korpusem.

Zamontowanych fabrycznie zamków oraz mechanizmów nie wolno przerabiać ponieważ można utracić gwarancję. To samo dotyczy montażu nowych/innych zamków w okresie objętym gwarancjami. Taką procedurę może przeprowadzić tylko autoryzowany serwis lub użytkownik posiadający zezwolenie producenta. W razie konieczności zmiany kluczy zalecamy wymianę całego zamka.

Wszystkie mechanizmy oraz zamki powinny zawsze działać płynnie i bez zacięć. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia co do jakości działania urządzenia i podzespołów należy niezwłocznie powiadomić pracowników naszej firmy.

Biuro Handlowe z ekspozycją

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów,
woj. śląskie
biuro@niezawodne-sejfy.pl

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

katowice@niezawodne-sejfy.pl
warszawa@niezawodne-sejfy.pl
wroclaw@niezawodne-sejfy.pl
krakow@niezawodne-sejfy.pl
gdansk@niezawodne-sejfy.pl
poznan@niezawodne-sejfy.pl

Polityka prywatności

Czytaj o polityce prywatności

Szybki kontakt